trudności przy przełykaniu, zatkany nos, candida, zatoki, pole elektromagnetyczne, biorezonans, zapper, fulda clark

zwężenie przełyku

„Choroba refluksowa przełyku (ang. gastroesophageal reflux disease, w skrócie GERD) – schorzenie, polegające na nieprawidłowym cofaniu się kwaśnej treści żołądkowej do przełyku, z powodu niesprawności zwieracza dolnego przełyku (lower esophageal sphincter – LES). W krajach rozwiniętych 20% populacji ma objawy GERD przynajmniej 1 raz w tygodniu, natomiast 10% odczuwa je codziennie[1].

źródło:  http://pl.wikipedia.org/wiki/Choroba_refluksowa_przełyku

bezdech, poziom saturacji

„Bezdech rozwija się z nieleczonego chrapania. Prowadzi do obniżenia poziomu saturacji (do ok. 70%). Saturacja to wysycenie tlenem krwi obwodowej. U człowieka zdrowego saturacja utrzymuje się na poziomie ok. 95% Silne bóle głowy, zmęczenie, rozdrażnienie, nerwowość, senność – dolegliwości te mogą być spowodowane niskim poziomem saturacji.”

źródło: http://portal.abczdrowie.pl/jakie-sa-przyczyny-chrapania

kwestie tarczycowe, tarczyca

„Guzki i powiększenie tarczycy: Hmm.. zazwyczaj żadnych. W przypadku dużego (ale naprawdę dużego) powiększenia tarczycy może wystąpić duszność i uczucie ucisku w okolicy szyi trudności w połykaniu. Guzek tarczycy może być przyczyną omówionej niżej nadczynności tarczycy, niekiedy może mieć podłoże nowotworowe.

Nadczynność – pobudliwość, spadek wagi, ciągła szybka akcja serca, czasami osłabienie mięśni, biegunki. Jeżeli nadczynność jest spowodowana przez chorobę Graves-Basedowa – ból, pieczenie gałek ocznych, czasami wytrzeszcz, podwójne widzenie, zaburzenie widzenia kolorów (oj, wtedy to już jest źle….)”

źródło: http://www.endokrynologia.net/tarczyca/objawy

+ nadczynność:

„Charakterystyczne objawy to gorączka, nasilone pocenie prowadzące do odwodnienia, przyspieszenie czynności serca i spadek ciśnienia tętniczego. Chory może być pobudzony lub przeciwnie ospały, apatyczny. W skrajnych przypadkach mogą wystąpić drgawki lub śpiączka.”

źródło: http://tarczyca.wieszjak.pl/nadczynnosc/245356,Jak-niebezpieczna-moze-byc-nadczynnosc-tarczycy.html

+temat candida i woda utleniona:

źródło:

„Pomogło mi płukanie zatok woda utleniona:)kupiłem ksiazke nawet o tym woda utleniona na strazy zdrowia iwana nieumywakina.Płukałem w takim rozcieczeniu jak jest w tej ksiazce 10-15 kropel na 1łyżke wody trzeba sie połozyc na łóżku tak zeby głowa była w dól do podłogi i zapuszczac jato robiłem strzykawka wlejcie ile mozecie:) zajebisice piecze ale pomaga po jakichs 20-30 sekundach kiedy zacznie wam sluz z nosa leciec idzcie do łazienki i wydmuchajcie nos do umywalki najlepiej bez chusteczki jak to dziadki robia hehe po jednej dziurce na raz po 2-3 takich płukaniech juz widac efekt.Ja takze pije wode utleniona w odpowiednim rozcieczeniu oczywiscie i płucze jame ustna wiecie ze po takim płukaniu nie wali z geby hehe i wybielam zeby tez woda utleniona powaznie sam jestem w szkou ale to naprawde pomaga” <- ??”

https://www.szybkoisprawnie.com.pl/2012/01/30/candida-albicans/

 

 

+Fulda Clark + Józef Krop (książka ratujmy się) + książku po angielsku

+ Od lekarza do grabarza – Ekomedycyna – J.Maslanky

Janus, Siemionowa

 

i następne z youtube (angielskie)

http://www.igya.pl/cel-strony.html

http://forum.igya.pl/

 

 

+ dr. Kulisz (http://www.kontestacja.com/?p=episode&e=1254 

http://www.kontestacja.com/?p=episode&e=1198)

+ biorezonans, zapper, elektromagnetyczny smog

http://artelis.pl/artykuly/26677/Szkodliwe-skutki-promieniowania-elektromagnetycznego-i-pol-elektromagnetycznych

+ zioła?

+ dr Janus

blog partnerski sklepu
Updated: 12 czerwca 2013 — 17:01

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *