glista ludzka pasożyty i spółka

„Skuteczność testów krwi i kału, wielokrotnie powtarzanych, na obecność pasożytów jest bardzo niska, zwykle nie przekracza 50%.”

źródło: http://www.naturopatia-sanatum.pl/pasozyty.shtml

„Dobry domowy sposób na walkę z glistami to pić na czczo pół szklanki soku z marchwi.

Sok z kiszonej kapusty pity na czczo likwiduje glisty w kilka dni.

Dobry domowy sposób na wytrucie glist: Pić sok z kiszonych ogórków kilka razy dziennie po 0,5 szklanki – w ten sposób wytrujesz glisty i inne pasożyty przewodu pokarmowego.

Olejek piołunowy wymieszać z oliwą z oliwek w proporcji 1:8. Przyjmować 2 razy dziennie, a szybko pozbędziemy się glist. Można zastosować również nalewkę piołunową, mieszając ją z wodą.

Sok z ananasa pity na czczo zlikwiduje glisty w kilka dni.

Jeśli podejrzewamy, że w organiźmie pasożytują glisty, powinniśmy jest żurawinę.

Dodawanie goździków (przyprawy) do potraw niszczy jaja glisty ludzkiej.

Zmieszać pestki z dyni z cebulą i mlekiem sojowym. Spożywać 2 razy dziennie. Jest to bardzo skuteczny sposób na pozbycie się glist.

Zmieszać pół łyżeczki kozieradki z połową szklanki wody. Pić przez kilka dni.”

źródło: http://www.domowesposoby.com/glisty.html+ komentarz:

„poczytaj Siemionową
zioła: piołun + wrotycz + kora dębu + kora kruszyny (to kupisz w ziołowym poza wrotyczem – którego kupisz na alledrogo lub nazbieraj siebie sama)
a po tygodniu na dobicie moroznik kakazki (kupisz tylko na necie np. swistak)
W większości publikacji przeczytasz że to trucizny … ale nie zapominajmy że to dawka decyduje czy coś jest trucizną czy lekarstwem …. – zwykła apiryna cię zabije jak jej zjesz za dużo …
dlatego „mądrościami” się nie przejmować
Oczywiście zero słodyczy i cukrów prostych (ogólnie owoców)
Podjadać pestki z dyni
i można sobie jeszcze popijać jedno paskudztwo – glistnika
Ja te zioła mieszam dla poprawy smaku z rumiankiem i skrzypem …. ale i tak smak mają obrzydliwy
Dla wywołania rozwolnienia zamiast lewatyw warto sobie kupić senes – efekt piorunujący”

źródło: http://www.domowesposoby.com/glisty.html

 

Xylitol zamiast cukru?

 

„A skoro się pojawiły to znak, że krzemu brakuje. Kolejna sprawa to zapper( używam zappera tak jak podaje autorka książki pt.”Kuracja Zycia” Hulda Clark codziennie trzy razy po 7 minut z odstępami dwudziestominutowymi). Zapper jest to urzędzenie elektroniczne, które ustawione na odpowiednią częstotliwość rezonowaną przez danego pasożyta powoduje jego uszkodzenie lub uśmiercenie, a białe ciałka krwi zajmują się resztą czyli jego usunięciem. Można go wykonać samemu lub kupić. Zappera można używać podczas przygotowania do oczyszczania organizmu, w jego trakcie a także po zakończeniu. Zachowawczo raz tygodniu po 7 minut z 20-min. odstępami. Właściwe oczyszczanie z pasożytów trwa minimalnie tydzień do trzech, a polega na wypiciu rano na czczo 2 łyżki koniaku z mocno słodkim sokiem odczekaniu 10 minut i wypiciu naparu wcześniej przygotowanego z 1 łyżki kory kruszyny, 1 łyżki korzenia rzewienia i 1 łyżki liści senesu, który to napar robimy dzień wcześniej wieczorem do termosu. Rano napój jest na tyle mocny,że wspaniale spełni swoje zadanie. Wypijamy około1/2 szklanki. Rola koniaku z sokiem jest taka, że sok wabi słodkością głodne po nocy robaki, koniak je opija a śrdek przeczyszczający przesuwa je na tyle daleko do narządów wydalniczych,że nie mają szans powrotu tą samą drogą. Oczyszczanie z koniakiem prawie zawsze wymaga wolnego czasu od pracy, ze względu na alkohol jednak z powodu częstszego odwiedzania toalety jest to na pewno też korzyste. Napar natomiast sporządzony z tych trzech ziół spowoduje, że różnego rodzaju robaki będą z was uciekać gdzie pieprz rośnie- one nie znoszą tego smaku. Larwa glisty ludzkiej rozwija się w organiźmie człowieka około 40 dni, dlatego należy pamiętać, aby powtórzyć kurację nawet w krótki sposób po 40-tu dniach po zakończeniu właściwego oczyszczania. Życzę dobrych efektów w uzdrawianiu siebie i powodzenia w walce z glistą.”

wcześniej: „Przygotowuję ją w następuący sposób: wieczorem rozpuszczam łyżeczkę glinki (jest to zwykła glinka kosmetyczna, biała) w 1/2 szklanki wody, mieszam i odstawiam do rana. Moje codzienne posiłki w trakcie trwania kuracji oparte są na produktach lekkostrawnych i świeżo-wyciśniętych sokach. Jest to bardzo ważne, gdyż organizm ma szanse bardziej skupić się na wypychaniu brudu niż koncentrowaniu się na trawieniu jedzenia. Jeśli w organiźmie jest wystarczająca ilość krzemu organizm sam jest w stanie bronić się przed wirusami i mikropasożytami. A skoro się pojawiły to znak, że krzemu brakuje.”

zrodlo

+ http://zwalcz-pasozyty.pl/pasozyty/glista-ludzka/

+ http://www.ostrowiecnr1.pl/forum/watek/jak-pozbyc-sie-glisty-u-doroslego-czlowieka/

 

 

 

blog partnerski sklepu
Updated: 26 kwietnia 2021 — 15:54

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *