Kasacja kks też tylko na korzyść jeżeli minął rok od orzeczenia?

” Należy podkreślić, że uwzględniając regulacje art. 524 § 3 kpk. w zw. z art. 113 § 1 kks., niedopuszczalne jest uwzględnienie kasacji wniesionej na niekorzyść oskarżonego po upływie roku od daty uprawomocnienia się orzeczenia. „

źródło: https://repozytorium.uwb.edu.pl/jspui/bitstream/11320/6998/1/BSP_23_1_S_Zielinski_Dopuszczalnosc_kasacji_w_sprawach_o_wykroczenia_skarbowe.pdf

https://www.lexlege.pl/kpk/art-524/

Updated: 18 lutego 2021 — 19:32

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *