Czy kolagen przenika przez skórę? – Kolagen opinie

Przenika czy nie przenika – na podstawie produktów COLWAY

„Witam.Od niedawna jestem dystrybutorem produktów kolagenowych firmy Colway.Nie brała bym się za to gdybym sama nie spróbowała na sobie.Efekty kuracji kalogenowej przeszły moje najśmielsze oczekiwania i dlatego mogę z czystym sumieniem polecać i sprzedawać go innym i nawet na tym trochę zarobić. nie są to kokosy jakie obiecuje wiele firm dystrybucyjnych ale godziwe pieniądzeSprzedaż kalogenu firmy Colway( a w zasadzie Inventia)prowadzona jest w formie marketingu bezpośredniego ,dlatego są takie różnice w cenach w sklepach internetowych czy na allegro,w uproszczeniu zależy to jaką kto zajmuje pozycję w sieci, im wyższą tym taniej „kupuje” i taniej może odsprzedawać.”

źródło:

http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3205133&start=120

„Uzywalam kolagenu naturalnego przez okolo rok ,moimi glownymi problemami z cera byly tradzik i blizny .I musze przyznac ,ze bylo warto ,stan mojej skory bardzo sie poprawil ,nie ma zupelnie porownania z tym ,co bylo przed kuracja .Zamawialam kolagen przez internet ,bezposrednio od producenta ,nie bylo wiec mowy o podrobce .Polecam”

źródło: http://www.netkobiety.pl/t1351.html

Witam. Długo borykałam się z często przypadłością naszych czasów, z trądzikiem, który zostawił po sobie blizny, dziury i przebarwienia. Po zostosowaniu kolagenu (najtańszego z dostępnych) nie zauważyłam żadnych efektów! Dopiero później okazało się, że sam kolagen w pojedynkę niewiele zdziała. Należy stosować go w połączeniu z witaminą C – dokładniej opisuje to ten artykuł  – efekty były widoczne, natomiast jeżeli chodzi o dziury to nie wierzę żeby w jakikolwiek sposób mógł on pomóc w pozbyciu się ich…”

źródło:

http://www.netkobiety.pl/t1351.html 

 

Updated: 8 lipca 2012 — 15:43

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *